ПОСПІШАЙТЕ ЗАБРОНЮВАТИ ВАШІ РЕЙСИ НА ЛІТНІЙ СЕЗОН!

Шукайте літак, місто або інформацію…

Лідер з оренди приватних літаків у всьому світі

VoloConnect, повітряне таксі, що спеціалізується на міських перевезеннях

Оренда приватних літаків
з 1991 року

8500
доступних пристроїв

35 000
забезпечених рейсів

100 000+
пасажирів

4,9/5
задоволеність клієнтів

100%
Вуглецева компенсація

У травні 2021 року німецький стартап Volocopter представив новий літальний апарат VoloConnect.

Це повітряне таксі, здатне перевозити людей, відрізняється від можливостей VoloDrone. Але воно також відрізняється від свого брата, VoloCity, за своїми характеристиками та використанням.

Вони обидва доповнюють один одного, хоча і схожі за своєю місією – перевозити людей. VoloCity був розроблений, щоб зменшити затори у великих містах, в умовах зростаючої завантаженості наземних маршрутів. Він ідеально підходить для забезпечення зв’язку між центрами міст і транспортною інфраструктурою, такою як аеропорти і вокзали.

VoloConnect, з іншого боку, призначений для з’єднання передмість із сусідніми містами.

Фото: @Volcopter

Дивовижні функції, які визначають VoloConnect

Щоб з’єднати передмістя з містами, цей пристрій матиме радіус дії 100 кілометрів. Це означає, що він матиме набагато більший радіус дії, ніж 40-кілометровий VoloCity. Більше того, він може розвивати швидкість до 250 км/год, але його швидкість руху становитиме 180 км/год. Наразі все ще існує певна невизначеність щодо того, чи буде пілот, чи вдасться створити повністю автономну версію. Одне можна сказати точно: VoloConnect може вмістити чотирьох людей.

Це літаюче таксі пропонує ряд переваг для своїх користувачів.

Воно пропонує більшу близькість до міста та його околиць, заощаджуючи при цьому час на поїздки. Літати в повітрі означає уникати численних заторів, які виникають щодня, а також громадського транспорту, який часто переповнений. Електричний VoloConnect та його побратими працюють дуже тихо і допомагають зменшити шумове забруднення. Крім того, ці літаючі таксі розвиваються в інтегрованій екосистемі, яка сприяє їхньому розвитку. Саме з цією метою були розроблені VoloPorts, вертипорти, для інтеграції цих літальних апаратів в інфраструктуру. Всі ці творіння будуть пов’язані з VoloIQ, який відповідає за управління польотами. Завдяки цій технології безпека лежить в основі розробки літака, щоб гарантувати кожен політ. Крім того, Volocopter має більш ніж 10-річний досвід, що дозволяє йому пропонувати найбезпечніші винаходи з численними етапами випробувань.

Враховуючи обмежений термін служби технологій, Volocopter прагне пропонувати продукти, які створені для того, щоб служити протягом тривалого часу і забезпечувати сталий транспорт для завтрашнього світу.

Фото: @Volocopter

VoloConnect, літаючий автомобіль, який відрізняється не тільки від VoloCity, але й від своїх конкурентів.

Представлений у жовтні 2020 року, VoloCity вражає уяву, просуваючи транспорт завтрашнього дня ще далі. Здатний перевозити двох людей у радіусі 40 кілометрів, він має досить пристойні можливості та ідеально підходить для з’єднання центрів міст з їхньою транспортною інфраструктурою, наприклад, вокзалами та аеропортами.

Європейський Союз надає цій літаючій машині реальну перевагу, надаючи їй право працювати в режимі безпілотника accordant un certificat de vol для роботи в режимі безпілотника (без пасажирів) і в безпечних зонах, виданий Агентством авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA).

Німецька компанія Volocopter не зупинилася на досягнутому і розробила VoloConnect. Задуманий більше як альтернатива іноді застарілому громадському транспорту, він буде використовуватися для того, щоб дістатися до міст з передмість. Цей другий пристрій, представлений у травні 2021 року, має деякі цікаві особливості, зокрема, запас ходу 100 кілометрів і швидкість 180 км/год. Більше того, його здатність перевозити чотирьох людей відрізняє його від свого брата, VoloCity. Це літаюче таксі поєднуватиме переваги гелікоптера та літака, злітаючи при цьому вертикально.

Випробувальний політ запланований у Сінгапурі на кінець року. Компанія сподівається вивести свої таксі на ринок між 2023 і 2026 роками.

У березні 2021 року Volocopter успішно залучив 200 мільйонів євро для продовження розробки цього літаючого таксі і має намір отримати сертифікат EASA у 2022 році.

Щоб зробити ще один крок вперед, німецька компанія розробила прототип терміналу для своїх літальних апаратів, щоб вони могли приземлятися на дахах будівель у центрах міст. Він називається VoloPort і має на меті згладити людські потоки.

Копирайт изображения @Volocopter

Мислення німецької компанії ретельно продумане, що дозволяє їй розширювати свій асортимент пристроями, які доповнюють один одного за сферою дії, але мають свої унікальні характеристики.

Найбільша сила стартапу Volocopter полягає в тому, що він вирішив проектувати і створювати пристрої з електричним приводом, що відрізняє його від конкурентів. Це бажання запропонувати більш екологічні та стійкі засоби пересування є відповіддю на транспортні та екологічні проблеми завтрашнього дня, пропонуючи електричні пристрої без викидів шкідливих речовин.

Наші авіаційні експерти до ваших послуг 24/7 для вашого приватного польоту за телефоном +33 (0) 1 44 09 91 82. Не соромтеся завітати на наш сайт devis en ligne щоб отримати оцінку вартості вашого приватного польоту.