ПОСПІШАЙТЕ ЗАБРОНЮВАТИ ВАШІ РЕЙСИ НА ЛІТНІЙ СЕЗОН!

Шукайте літак, місто або інформацію…

Лідер з оренди приватних літаків у всьому світі

Битва мільярдерів у космічному туризмі

Оренда приватних літаків
з 1991 року

8500
доступних пристроїв

35 000
забезпечених рейсів

100 000+
пасажирів

4,9/5
задоволеність клієнтів

100%
Вуглецева компенсація

Космос завжди був джерелом захоплення для людства. Залишається багато питань про космос, який оточує нашу планету. У цій галузі було досягнуто значного прогресу. Дійсно, вони залишили свій слід у 20-му столітті, зокрема Ніл Армстронг, який був першою людиною, що ступила на Місяць у 1966 році.

Зазвичай зарезервовані для астронавтів, ці відкриття відкривають нові двері, двері подорожі в область, яка залишається відносно невизначеною.

З розвитком космічної галузі космічні подорожі стають доступними для деяких найбагатших людей світу. Дійсно, багато з них вирішили позиціонувати себе в цій сфері, з бажанням подорожувати у всесвіт, щоб дізнатися більше про те, що нас оточує. Дехто йде ще далі, бажаючи поділитися цим унікальним досвідом з приватними особами.

Самі того не усвідомлюючи, виникає нова форма туризму. Ці амбіції призводять до перегонів у розвитку космічного туризму. Особливо гостро ця боротьба розгортається між двома чоловіками, Джеффом Безосом і Річардом Бренсоном, які ведуть війну, щоб побачити, хто першим відправиться в космос. Третій чоловік, Ілон Маск, не сказав свого останнього слова, незважаючи на кілька невдач.

Копирайт изображения Space X

Джефф Безос, Річард Бренсон та Ілон Маск, троє чоловіків і бажання демократизувати космічний туризм

Джефф Безос досяг успіху, придумавши і створивши компанію, яку ми всі знаємо: AMAZON: AMAZON. Засновник і головний акціонер, він також був головою та генеральним директором компанії до недавнього часу. Сьогодні цей американець є найбагатшою людиною у світі, за версією відомого журналу Forbes, зі статками, що оцінюються у понад 200 мільярдів доларів.

У 2000 році він заснував нову компанію Blue Origin з метою демократизації доступу до космосу за допомогою технологічного прогресу. Він розробив New Gleen, ракету-носій важкого класу, яка має здійснити свій перший політ у 2022 році.

Щоб отримати місце на шатлі, доведеться заплатити від $200000 до $300 000.

Фото: @blueorigin

Річард Бренсон став відомим завдяки британському бренду Virgin Group, частина діяльності якого зосереджена на авіаперевезеннях. Його компанія дозволила йому потрапити до списку 300 найбагатших людей світу за версією журналу Forbes.

У 2004 році він заснував Virgin Galactic, компанію, що займається продажем суборбітальних польотів. 11 липня 2021 року він стане першим мільярдером, який відправиться на край космосу на борту корабля VVS Unity, створеного його компанією.

Щоб насолодитися кількома хвилинами в космосі, доведеться заплатити 200 000 доларів.

Фото: @virgingalactic

Нарешті, Ілон Маск, голова компанії Tesla, також хотів би зіграти свою роль у космічному туризмі. Генеральний директор заснував Space X у 2002 році, компанію, яка виграла контракт на перевезення вантажів з NASA. Однак цей мільярдер, здається, трохи відстає від інших своїх конкурентів. Насправді, у нього виникло кілька проблем з розробкою капсули “Crew Dragon Demo-1”.

Після того, як він прокрався на позицію найбагатшої людини в світі, випередивши Джеффа Безоса, зараз він є третьою найбагатшою людиною в світі.

Квитки на Crew Dragon Demo-1 коштуватимуть 250 000 доларів.

Фотографія @spacex

Virgin Galactic і Blue Origin – дві компанії, які планують здійснити перший політ у липні 2021 року

Річард Бренсон здійснив свій перший політ всього за кілька днів до Джеффа Безоса. Його метою було отримати уявлення про те, що може відчути майбутній пасажир під час такого польоту.

11 липня 2021 року британець нарешті відчув перший смак “досвіду, який буває раз у житті”. О 16:41 (за американським часом) Річард Бренсон з командою з двох пілотів і трьох фахівців з космодрому “Космопорт Америка” в Нью-Мексико піднявся в повітря. Під час польоту вони досягли межі атмосфери на висоті 80 кілометрів, а потім піднялися на висоту 86 кілометрів. Під час п’ятдесятихвилинного польоту команда змогла відчути ефект невагомості лише на кілька хвилин.

Це був не перший політ мільярдера в космос. Насправді, він вже мав можливість випробувати це відчуття на борту російської ракети у 2000 році. Однак це був перший випадок, коли людина вирушила в космос на власному апараті.

Копирайт изображения @richardbranson

через 9 днів, 20 липня, американець також планує здійснити власний політ на ракеті, яку охрестили “New Shepard”. Засновник Amazon і його брат візьмуть участь у подорожі, однією з цілей якої буде досягнення висоти 100 кілометрів. Компанія Blue Origin також у новинах, оскільки вона відправить наймолодшого у світі астронавта Олів’є ДАЕРМЕНА, якому лише 18 років.

Хоча Річард Бренсон обігнав Джеффа Безоса, ці двоє чоловіків, схоже, не конкурують між собою. Так, творець AMAZON привітав свого колегу в Instagram.

У цих двох польотах немає нічого незначного. Вони прискорили конкуренцію в галузі космічного туризму.

Більше того, 15 липня стало відомо, що Ілон Маск забронював місце на рейс з Virgin Galactic. Цей вчинок загострив суперництво в цій галузі, особливо з Джеффом Безосом, який хотів стати першою людиною, яка запустить свою ракету. Результатом стала дружба між Річардом Бренсоном та Ілоном Маском.

Яке місце займає Франція в космічному туризмі? Французька компанія відривається від традиційного космічного туризму з повітряними кулями, які можуть підніматися в стратосферу: Zephalto

Заснована у 2012 році, ця молода французька компанія з 2016 року розробляє “Céleste” – повітряну кулю, здатну піднятися в стратосферу. Проект вже знаходиться на стадії розробки. Вже створено кілька прототипів і здійснено кілька тестових польотів. Перші туристичні подорожі мають відбутися до 2024 року.

Головною відмінністю від інших пропозицій є низький вуглецевий слід. Для роботи куля використовує газ-носій у поєднанні з сонячною енергією.

Копирайт изображения @Zephalto

Однак Zephalto не самотня у своєму бажанні відправляти туристів у космос на повітряних кулях. У США компанія Space Perspective планує здійснити перші комерційні польоти вже у 2024 році.

Кілька цифр, які допоможуть вам зрозуміти, які ставки стоять за космічним туризмом

До 2022 року Virgin Galactic хоче пропонувати 400 рейсів на рік, щоб відкривати і розвивати космічний туризм. Вже продано понад 600 квитків у більш ніж 60 різних країнах. Але купити квиток у всесвіт дуже дорого. Квиток коштує від 200 000 до 250 000 доларів. Кажуть, що понад 50 000 людей зацікавлені у відкритті космосу. Хоча ця ціна доступна не всім, деякі люди готові платити шалені суми, щоб мати місце на борту, як один чоловік, який заплатив 28 мільйонів доларів, щоб супроводжувати Джеффа Безоса під час польоту 20 липня 2021 року.

Наші авіаційні експерти до ваших послуг 24 години на добу, 7 днів на тиждень за телефоном +33 (0) 1 44 09 91 82. Не соромтеся відвідувати devis en ligne, щоб отримати оцінку вартості вашого приватного перельоту.